MA software s.r.o.

Snadné zpracování pošty

I každodenní práce s poštovními a listovními zásilkami může být jednoduchá a efektivní! Snadná a rychlá evidence došlé a odeslané pošty, pomocník s jakoukoliv zásilkou.

více info

Komplexní řešení

I velké objemy zásilek lze zpracovávat rychle a efektivně.

více info
Posílám poštovní zásilky
Posílám balíkové zásilky
Zpracovávám složenky
Hromadné podání
Komplexní řešení

Zpracování poštovních poukázek typu B

Poštovní poukázky B slouží k odesílání peněžních částek adresátům, kteří si je následně mohou vyzvednout na základě této poukázky na kterékoliv pobočce České pošty.

Podklady k vytištění poštovních poukázek B se předávají České poště, která zajišťuje jejich tisk a doručení. Předání podkladů je možné buď písemnou formou na tiskopisech České pošty, nebo formou datového souboru.

Vytvoření datového souboru v předepsaném formátu dle požadavků České pošty umožňuje program Poštmistr.

Zobrazení poukázek typu B

Zpracování poštovních poukázek B v programu probíhá jednoduchým způsobem včetně možnosti automaticky zašifrovat soubor programem Crypta (není součástí instalace, dodává Česká pošta, která přijímá pouze takto zašifrované soubory). V programu pouze nastavíte cestu k šifrovacímu programu Crypta a platné certifikáty uživatele a příjemce. Je zde možnost zadat více bankovních účtů, ze kterých budete provádět platby.

Nastavení programu Crypta

Program umožňuje také všechny potřebné tisky - průvodka k souboru, detailní průvodka (tj. soupis všech podaných poukázek), příkaz k úhradě.

Náhled průvodky
Náhled průvodky
Náhled příkazu k úhradě

Poštmistr dále zajišťuje správný výpočet sazeb jednotlivých poukázek včetně doplňkových služeb, umožňuje data o poukázkách importovat z jiných souborů (*.txt,*.xls,*.dbf atd.) a to bez nutnosti předepsaného formátu. Tímto dochází k výrazné úspoře času proti ručnímu zadávání.

Kromě těchto základních funkcí je zde množství dalších doplňkových funkcí - předplňování údajů pro ruční zadávání, hromadné vyplnění některých položek u již zadaných poukázek, export údajů do textového souboru pro Vaše potřeby s nadefinováním údajů, které chcete exportovat, funkce odečtení ceny služby (automaticky v jedné dávce můžete odečíst ze zasílané částky poštovné, pokud Vám je hradí adresát) s přepočtem nového poštovného, možnost zpracování poukázek pod více nezávislými středisky.

Kontaktní informace

MA software s.r.o.

Nopova 3639/38
61500 Brno
IČ: 07424001

Podpora

Naše call centrum je Vám k dispozici
v pracovní dny od 8 do 16hod.

Tel.:
+420 775 475 765
E-mail:
postmistr@masoftware.cz

Partneři

Evrofin

Cígler software